Подаруй бібліотеці книгу


Міжнародний день дарування книг, (International Book Giving Day) об`єднує всіх, хто любить читати та дарувати книжки, а також прищеплює  любов до читання!

Започаткувала цей день засновниця відомого сайту Delightful Children`s Books в США Еммі Бродмур зі своїм синочком. Якось він запитав у мами, чому не існує особливого дня, коли люди дарували б один одному книги? Еммі вдалося донести важливість цієї ініціативи та надихнути людей приєднатися. Проектом відразу ж зацікавилися відомі блогери, письменники, активісти. І тепер цієї чудової традиції дотримуються по всьому світі. 
В цей день наша бібліотека також отримала в подарунок цінні та цікаві видання.
Велика подяка всім, хто долучається до поповнення нашого фонду!

___________________________________________________________________________________

В рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" фонд районної бібліотеки поповнився поетичної збіркою "Живу любов'ю" Валентини Лисюк - поетеси-землячки, яка родом з с. Боровичі. Збірку з дарчим написом подарувала сама авторка. Вся поезія Валентини Лисюк пронизана любов'ю до рідного краю, до Укрїни і є натхненням у її творчості. 

Щиро дякуємо за подарунок!04.11.2016 р.
_____________________________________________________________________________

  В рамках акції "Бібліотека українського воїна" 
Анатолій Романюк подарував підбірку літератури, яка буде передана захисникам нашої Батьківщини. Колектив Маневицької ЦРБ щиро дякує за важливий подарунок  та підтримку наших воїнів.

                                                                              03.02. 2016 р.
_________________________________________________________________________________


 До новорічних свят фонд районної бібліотеки поповнився ще однією книгою Богдана Коломійчука "В’язниця душ", яку подарував хороший друг та постійний користувач книгозбірні Вадим Войтович. 
"В’язниця душ" - третя книга Б.Коломійчука, в якій автор найкраще проявив себе як майстер детективного жанру. Події у повістях, що увійшли до видання, відбуваються на початку ХХ ст. у Львові. В основі сюжету кожної повісті - блискуче розслідування заплутаної справи, яке проводить львівський комісар Адам Вістович. Карколомні пригоди героїв гармонійно доповнює оригінальна містика та зі смаком подана еротика. 
Запрошуємо всіх бажаючих насолодитись смаком української сучасної прози

                                                                              05.01.2016 р.
.
_________________________________________________________________________

Сьогодні 2-го жовтня 2015 року фонд районної бібліотеки збагатився історично цінною книгою В'ятровича В. "Історія з грифом "Секретно". Українське ХХ століття", яку подарував Руслан Шпота, заступник голови Маневицької районної громадської організації ветеранів АТО на сході України. 

   Ця книга - зустріч з минулим. Тут  - 66 історій, 74 роки і набагато більше людей та ситуацій, котрі дивляться на читача зі світлин та архівних документів. Разом вони складають образ українського ХХ століття: часу, коли світ по-справжньому відкрив для себе Україну та українців, століття, коли творилося обличчя України.
    Щиро дякуємо за подарунок! 
Ця книга обов'язково знайде свого читача в нашій бібліотеці!
______________________________________________________________________________
  
 З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники відділу культури і туризму РДА та працівники бухгалтерії подарували районній бібліотеці підбірку сучасної літератури. 
     Щиро дякуємо за такий цінний подарунок. Кожна книга - це безцінний дар, на який чекають наші читачі. 
    Запрошуємо всіх насолодитися новинками!
  
_______________________________________________________________________________
 Висловлюємо щиру подяку жителю м.Ірпіня
  Володимиру Більчику
за подаровані книги 
"Згадуючи минуле" - це продовження збірки "Прожите в спогадах", яка була також передана ним до нашої книгозбірні майже десять років тому. 

__________________________________________________________________________________________


Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції! 
Ми надалі чекаємо книжкової допомоги воїнам-захисникам у нашій книгозбірні, 
звідки книги будуть передаватись волонтерами захисникам Батьківщини. 
Приєднуйтеся, акція триває!!!
______________________________________________________________Нещодавно бібліотека отримала в подарунок колекцію книг від Тетяни Смічик - активної читачки та друга книгозбірні.Особисту збірку поезій "Те, що має місце в моєму серці" подарувала нам Оксана Кушко, презентація якої буде у найближчі дні вересня.Фонд бібліотеки поповнився цікавими та сучасними книгами. Подарунок зробив наш хороший друг та активний користувач 
Вадим Войтович. 
 
Цінні подарунки ЦРБ отримала і від інших користувачів, яким працівники бібліотеки дуже вдячні і завжди раді бачити їх в книгозбірні:
- Олена Турик;
- Ігор Параманчук;
- Алла Тарасюк;
- Софія Ветряк;
- Тамара Купріянова;
- Олена Горбач.
Працівники бібліотеки дуже вдячні всім, хто приєднався до акції "Подаруй бібліотеці книгу"._________________________________________________________________________________

Надзвичайно приємний різдвяний дарунок ми отримали від Володимира Шишоліка, який передав з домашньої до районної бібліотеки 28 книг!!! 
Дуже дякуємо за найцінніший для бібліотеки подарунок нашому користувачу Вадиму Войтовичу. Завдяки пану Вадиму у фонді бібліотеки з'явився новий роман Андрія Куркова "Львівська гастроль Джимі Хендрікса" та нова книга Ірени Карпи "Добло і зло"!!!
Дякуючи Сергію Росюку, учню 11-А класу НВК "Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія
ім. А. П. Бринського",
бібліотека поповнилась фотопутівником
"Подорожуємо по Волині"!!!


Ще один дарунок бібліотека отримала 
від Валентини Карпук - 
 "Кулінарний щоденник для всієї родини" 
та роман Беддл К. "Ветер перемен" 
2 коментарі:

  1. Ой, як класно! ПРИЄДНУЮСЬ і біжу дарувати книги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Це дуже добре! Треба буде ознайомитися із новими книгами!!!

    ВідповістиВидалити